Hasba szúrta élettársát egy férfi Mindszentgodisán
2016. július 09. szombat 08:21

A Pécsi Járásbíróság július 7-én elrendelte egy férfi előzetes letartóztatását életveszélyt okozó testi sértés bűntette megalapozott gyanúja miatt egy hónapra.
A nyomozás adatai szerint július 4-én az esti órákban F.T. gyanúsított Mindszentgodisán egy 10,5 cm pengehosszúságú késsel hasba szúrta élettársát, amelynek következtében a sértett nyolc napon túl gyógyuló, életveszélyes sérüléseket szenvedett el.
A kettő évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegetett bűncselekményre, a bűncselekmény kiemelkedő tárgyi súlyára figyelemmel a gyanúsított szökésétől, elrejtőzésétől lehet tartani.
Megalapozottan feltehető, az is, hogy a sértett befolyásolásával, megfélemlítésével a bizonyítást megnehezítené, illetve ellene újabb bűncselekményt követne el.
Képünk: illusztráció.
Forrás: Pécsi Törvényszék
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Szomorú húsvétja volt egy pécsi...
- Pécsi kutatók hatalmas eredménye...
- Ferenc pápa: nincs béke a...
- Gyászba borul a világ: meghalt Ferenc...
- Jövő keddtől módosított menetrend...
- Megremegtek a csillárok Baranyában is...
- Hűsítő zivatarok érkezhetnek kedden...
- Figyelem! Csillagesőt, tűzgömbeket is...
- Börtönbe megy négy börtönőr, mert...