Megújította együttműködését a Vadászkamara és a BMRFK
2018. január 30. kedd 15:30

Megállapodásban rögzítette közös célkitűzéseit a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság és az Országos Magyar Vadászkamara Baranya Megyei Területi Szervezete Pécsett.
Dakos József rendőr dandártábornok megyei rendőrfőkapitány és Agyaki Gábor az Országos Magyar Vadászkamara Baranya Megyei Területi Szervezetének elnöke együttműködési megállapodást írt alá 2018. január 30-án a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságon megtartott munkaértekezleten. A vadászattal összefüggő jogsértések megelőzése, a vadászat gyakorlásához szükséges feltételek biztosítása, a lőfegyverek megszerzésére és tartására, valamint kezelésére vonatkozó szabályok szigorú betartása a főkapitányságnak és helyi szerveinek, valamint az Országos Magyar Vadászkamara Baranya Megyei Területi Szervezetének is alapvető érdeke.
A két szervezet között most létrejött megállapodás megteremtette a lehetőségét a már eddig is eredményes közös feladatellátás színvonalának további emelésére.
Forrás: BMFRK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Végre! Egy kicsit már melegebbre...
- A pécsi vásárban néha átok is jár a...
- Egész nap mérik a sebességet szerdán...
- Ingyenes szűrővizsgálatokat tartanak...
- Sikerült megakadályozni a lángok...
- Váltóhiba miatt késnek a vonatok a...
- Az átlagosnál sokkal több eső esett...
- Már minden harmadik autós befizette a...
- Nem árvák, ne szedjük össze a...
- A banki díjak csökkentéséről...