Új, a Szerencsejáték Zrt.-től: szerencsekártya

2010. május 13. csütörtök 10:00

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatja a teljes regisztrációval rendelkező játékosokat, fogadókat, hogy belső egyenlegüket immár az értékesítőhelyek termináljain is feltölthetik.

A feltöltéshez meg kell adniuk a 10 vagy 15 jegyű ügyfél-azonosítójukat, melyet előzetesen a www.szerencsejatek.hu honlap fogadási oldalán érhetnek el - az „Egyenleg feltöltés" menüpont alatt, az „Ügyfélkártya" opciót választva. Az ügyfél-azonosító vonalkódos formában ki is nyomtatható.

(Az üzletekben az egyenlegfeltöltési folyamat egyszerűbbé válik, ha a vonalkóddal ellátott kártyát feltöltéskor átadják a terminálkezelőnek. Ekkor nem kell az ügyfél-azonosító számsorát bediktálni, a vonalkód leolvasásával az azonosítás néhány pillanat alatt lebonyolítható.)

A választható feltöltési összegek: 3 ezer, 5 ezer, 10 ezer, 15 ezer és 25 ezer forint.