Két embert megkéselt, egy autót felgyújtott egy férfi Budapesten
2022. december 20. kedd 13:55

Megkéselte volt feleségét és annak új élettársát, akinek elvitte és felgyújtotta a kocsiját is egy férfi kedd reggel. A tettes önként feladta magát - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon.
A férfi a XVI. kerületi Arany János utcában, egy áruház mögött reggel fél hét körül késelte meg volt feleségét és annak élettársát. Az elkövető a megszúrt férfi kocsijával menekült el, de azt a közelben felgyújtotta és hátrahagyta.
A megkéselt pár a közeli mentőállomásra ment be segítséget kérni, onnan vitték őket kórházba. Az első adatok szerint a nő életveszélyesen, élettársa súlyosan megsérült.
A szurkáló után a fővárosi rendőrök hajtóvadászatot indítottak, a férfi azonban nem sokkal nyolc óra után önként feladta magát a XVI. Kerületi Rendőrkapitányságon.
A BRFK életveszélyt okozó testi sértés és más bűncselekmények miatt indított nyomozást.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lesodródott az útról és árokba borult...
- Vadászgépek hasítanak Baranya egén a...
- Elhunyt a pécsi edzőfejedelem, Garami...
- Vége az ünnepnek, nekivágnak...
- Villámlásra, jégesőre figyelmeztetnek...
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Jövő keddtől módosított menetrend...
- Pécs is bekerült Európa kulturális és...
- Szomorú húsvétja volt egy pécsi...
- Pécsi kutatók hatalmas eredménye...