Marad a hideg, csütörtökön nappal is fagyni fog
2019. december 04. szerda 19:30

Az ország nagyobb részén borongós, párás, helyenként ködös idő várható főleg éjszaka néhol zúzmarával. A magasabban fekvő helyek mellett kezdetben a Nyugat-Dunántúlon, csütörtökön nagyobb eséllyel a délkeleti vidékeken lehetnek kevésbé felhős tájak. Néhol hószállingózás, esetleg ónos szitálás előfordulhat.
A légmozgás többnyire gyenge vagy mérsékelt lesz, mindössze a Fertő-tó környékén lehetnek élénk, esetleg erős széllökések.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -2 és -7 fok között alakul, de a hófödte tájakon ennél hidegebb is lehet.
A legmagasabb nappali hőmérséklet csütörtökön többnyire +1 és -4 fok között várható, de a naposabb vidékeken ennél jóval magasabb értékeket is mérhetnek.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tízmilliókat nyúlt le ügyfeleitől egy...
- Szívszorító: gazdára lelt Vándor, a...
- Katzirz Béla: 72! Köszöntjük...
- A magyar nyelv és irodalom...
- Kihirdették a nemzeti park...
- Harmincnégy határsértőt tartóztattak...
- Helyi termelőtől vásároltam...
- Hajléktalanok adatait szerezték meg...
- Most már tényleg betelt a pohár,...
- Hétfőtől módosított menetrend szerint...