Menczer Tamás: egész Brüsszel azon dolgozik, hogy elhallgattassa Orbánt
2024. április 16. kedd 15:10

Orbán Viktor miniszterelnök felszólalt volna egy konferencián Brüsszelben, de a baloldali polgármester és a szélsőbaloldali, erőszakos, anarchista Antifa fenyegetése, nyomása miatt az első két helyszín lemondta a rendezvényt - közölte Menczer Tamás, a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója kedden a közösségi oldalán.
"A konferencia a harmadik helyszínen elkezdődött, de most megérkezett a rendőrség, és közölte, hogy a konferenciát azonnal be kell fejezni - írta.
Hozzátette, nem biztosítják a rendezvényt, hanem bezárják. Éljen a brüsszeli demokrácia...
Az igazgató bejegyzése szerint a háborúpártiak mindenáron el akarják hallgattatni a béke hangját, és bele akarnak nyomni bennünket a háborúba.
"Magyarország békéjének megőrzése folyamatos küzdelem, és ebben a küzdelemben csak a magyar emberek támogatásával lehetünk sikeresek!" - írta közösségi oldalán.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Kora nyárias napunk lesz húsvétvasárnap
- Sínekre tett kanapé és hűtőgép miatt...
- Nagyszombaton véget ér a nagyböjt,...
- Csillagesőt, sőt, tűzgömböket is...
- Vers mindenkinek - Krisztus támad és...
- Holtan találtak rá a Pécsről vasárnap...
- Így tartanak nyitva a patikák a...
- Ha tehene van, hétfőtől már ismét...