Felpörgetnék a pécsi kiskereskedelmi szektort
2017. június 05. hétfő 17:22

Pécsi állomásához érkezett az URBACT RetaiLink nemzetközi projekt.
A város jelenleg a spanyol vezetésű RetaiLink projekt tagja, együttműködve többek között horvát és román partnervárosokkal is. A projekt célja, hogy a középvárosokban innovatív stratégiák megvalósításával revitalizálja a kiskereskedelmi szektort. A projekt egyik elvárt eredménye, hogy nőjön a kis- és a független kereskedők versenyképessége, s ezzel a helyi gazdaságban betöltött szerepe.
A projekt a köz- és privát szféra, a kiskereskedők, a nagy kereskedelmi cégek, a vásárlók, valamint a kulturális és kreatív ipar szereplőinek részvételével kíván eredményes lenni.
Június 7-én Decsi István alpolgármester fogadja Pécsen Mireia Sanabriát, az Urbact RetaiLink project vezető szakértőjét, valamint Ángels Chahónt, az Urbact RetaiLink project vezető partnerének, a spanyol Igualada városának alpolgármesterét.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egyre melegebbre fordul, napsütéses...
- Ezúttal Kölkednél hatoltak be...
- Hamarosan minden településen lesz...
- Úgy tűnik, meghosszabbítja az...
- Helyi termelőtől vásároltam...
- Felújították az elítéltek imatermét...
- Lezártak egy sávot az M6-oson...
- Szívszorító: gazdára lelt Vándor, a...
- Tízmilliókat nyúlt le ügyfeleitől egy...
- Katzirz Béla: 72! Köszöntjük...