Kiss Ádám és Beliczai Balázs lépnek fel a Negyedben

2016. november 22. kedd 08:17

Kiss Ádám és Beliczai Balázs lépnek fel a Negyedben

Dumaszínház Kiss Ádámmal és Beliczai Balázzsal a Zsolnay Negyedben kedd este hat órától.

Kiss Ádám A Dumaszínház egyik legfiatalabb tagja, aki már akkoriban stand-upolt, amikor még nem is sejtette, hogy ez a műfaj létezik. Szalagavató-forradalmár, az iskolarádió fenegyereke.

Gyerekkorában Fábry Sándor szeretett volna lenni. Tőle tudjuk, hogyan lehet lapostányérral pókerezni, miért visel napszemüveget a nap, és mit jelent a wellness-ajánlatokban a csokoládépakolás. Mottója: Az élethez kell egy szerencsi!

Kiss Beliczai Balázs Magyarország egyik piacvezető stand-up komikusa. Mindig ügyfélorientált, közönségcentrikus. A szektor legdinamikusabban fejlődő szereplőjeként a prémium minőség elkötelezettje.

Előadóművészi portfóliójában viccek, paródiák, zenés gegek szerepelnek. A humor sugárhajtású atombombája, aki nem ismer lehetetlent, ha jól megfizetik.

Forrás: ZSÖK