Körözött tolvajok loptak egy pécsi áruházból

2016. november 17. csütörtök 11:15

Körözött tolvajok loptak egy pécsi áruházból

Két körözött személy lopott egy pécsi áruházból november 16-án.

Több, mint százezer forint értékben lopott árucikkeket egy férfi és egy nő november 16-án délután kettő óra körül egy pécsi áruházból.

A 30 éves kétegyházi férfi és társa egy 15 éves szintén kétegyházi lány az áruházból egy tabletet, két okostelefont és egy farmernadrágot tulajdonított el úgy, hogy az áruvédelmi eszközöket megrongálták és eltávolították.

A lopást a biztonsági őr észrevette és értesítette a rendőröket, akik a férfit és társát a helyszínen elfogták. A két gyanúsított elszámoltatása alkalmával derült ki, hogy a férfit bűncselekmény elkövetése miatt a bíróság, míg a fiatalkorú lányt eltűnés miatt a rendőrség körözte. A két gyanúsított ellen lopás miatt a Pécsi Rendőrkapitányság nyomoz.

Forrás: BMRFK