Símaszkos szatír rémisztgette a kollégistákat a Tiborc utcai kollégiumnál, elő is vette
2018. február 07. szerda 08:31

Információink szerint múlt pénteken tűnt fel egy símaszkot viselő ismeretlen egy pécsi középiskolai kollégiumnál, a Tiborc utca környékén. A rendőrség nyomozást indított.
Lapunk értesülései szerint pénteken egy pécsi kollégium egyik szobájának ablakánál tűnt fel a símaszkos férfi, aki kabátját félrehúzva mutogatni kezdte magát a szobában tartózkodó fiatal lányoknak.
Az egyik fiatal elmondása szerint az alsó szinten lévő szobáknál először hangokat hallottak, majd a függönyt elhúzva látták meg a férfit, aki először szexuális utalásokat tett nekik, majd önkielégítést végzett előttük.
A fiatalok ezután szóltak a kollégiumi nevelőnek, aki értesítette a rendőrséget. Többen ki is mentek a férfi után, aki addigra már elmenekült. A kamera rögzítette, ahogy eliszkol a fekete símaszkot viselő férfi.
A rendőrségen érdeklődésünkre megerősítették értesüléseinket, s közölték azt is, hogy a Pécsi Rendőrkapitányság szeméremsértés vétség gyanúja miatt nyomoz ismeretlen tettes ellen.
Képünk illusztráció.
Pauska Petra - Fotó: Kálmándy Ferenc (archív)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Közfoglalkoztatás Alsószentmártonban:...
- Hatszázmilliós csalás ügyében zárták...
- Áthelyezik hétfőtől a pécsi IC-k...
- Az ár miatt még mindig nem...
- Megjöttek a friss adatok, ennyit...
- Figyelem! Rengeteg baranyai autóbusz...
- Magyarországon sokkal olcsóbb a gáz...
- Lezárták a sztráda Pécs felé vezető...
- Csaknem félszáz határsértőt...
- A Pécsi Egyházmegyében idén három...