Keményen megverte a bírót, öt évre eltiltották a focistát
2012. november 22. csütörtök 15:41
Öt évre tiltották el a játéktól azt a bíróverő Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei labdarúgót, aki ellen a rendőrség is eljárást folytat garázdaság, valamint súlyos testi sértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - közölte a térségi rendőr-főkapitányság sajtószóvivője csütörtökön az MTI-vel.
Fedor Rita elmondta: a vasárnapi, Encsencs-Geszteréd megyei III. osztályú labdarúgó-mérkőzésen történt bíróverés ügyében még tart a rendőrségi nyomozás, szakértőt vontak be annak megállapítására, hogy a bántalmazott játékvezető felépülése mennyi időt vesz igénybe.
A 27 éves encsencsi labdarúgónak a sportfegyelmije már lezajlott, a Magyar Labdarúgó Szövetség megyei fegyelmi bizottsága öt évre, 2017. november 18-áig eltiltotta a játéktól - ismertette.
K. András encsencsi lakos a 2-0-ás vendéggyőzelemmel végződött mérkőzés 90. percében bántalmazta a 37 éves nyírbátori futballbírót, nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket okozva neki, a játékvezetői asszisztenst pedig megrúgta.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Most már tényleg betelt a pohár,...
- Ha tűzoltónak állna, ne habozzon, itt...
- Májustól már naponta utazhatunk...
- Arcot kap több, a mohácsi...
- Munkaszüneti nap van ma országszerte...
- Késve érkezik, késve indul egy-egy...
- Megyeri Károly: minden mai focistának...
- Gyalogos zarándoklatra hívja a...
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Bayer Zsolték a Nagy Lajosban