Simán nyertek a PEAC-os fiúk
2011. január 17. hétfő 10:38
Férfi röplabda NB II.
Ugyan a pécsiek voltak a mérkőzés esélyesei, de hazai pályán több szoros szettet is játszott már ellenfeleivel a Gyenesdiás, ezért volt nagyon fontos a jó kezdés. A PEAC-ból hiányzott Storcz és Balla Péter, de összességében erős kerettel tudott kiállni a mérkőzésre.
A játékot végig a PEAC irányította, a második szettben a kiváló sáncmunkának köszönhetően ritka nagy arányú lett a különbség. Horváth Balázs keszthelyi származású, így számára hazai volt a környezet (a mérkőzést keszthelyen rendezték), ami a kiváló, ponterős , motivált játékán is látszott. Kiss Nicholas több blokkjánál is felhördült a közönség, mert ezek szinte a fizikai törvényeket meghazudtoló, látványos megmozdulások voltak. A második játszmától folyamatosan jöttek be a cserék, így a meccs végéig mindenki lehetőséget kapott a játékra.
Az igazán nagy feladat azonban csak most következik, január 22-én 16 órakor a Kaposvár junior csapatát fogadják a listavezető pécsiek, remélhetően szép számú közönség előtt.
Gyöngyösi Zoltán játékosedző: - Fegyelmezett játékunknak köszönhető, hogy ilyen arányú lett a győzelem.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nemhogy tavaszias, már egyenesen...
- Nem élelmiszerekre is kiterjeszthetik...
- Most már tényleg betelt a pohár,...
- Helyi termelőtől vásároltam...
- A Nemzeti Sírkert része lett a pécsi...
- Ha tűzoltónak menne, ne habozzon, itt...
- Vége az ünnepnek, nekivágnak...
- Így tombolt a békeharc: vasgyűjtéssel...
- Még lehet nevezni a Virágos...
- Hétfőtől módosított menetrend szerint...