Szabad egy táncra? Már minden készen áll a pécsi táncvilágbajnokságra
2016. november 25. péntek 16:15

Minden jelentkezés beérkezett, a táncformációk teljes fordulatszámon készülnek a pécsi szervezésű WDSF Standard Táncok Formációs Világbajnokságára.
Finisébe érkezett a december 4-én megrendezésre kerülő formációs táncvilágbajnokság előkészítése, a nemzetközi megmérettetés versenyzői maximális erőbedobással végzik a felkészülést.
A főszervező, Kapronczai Balázs bejelentette, hogy a rangos esemény műsorvezetői feladatát a latin tánc világában valaha versenyzőként is otthonosan mozgó Ördög Nóra látja el. A felhőtlen szórakozásról azonban nemcsak a fellépő versenyzők lenyűgöző kűrjei, hanem a kiváló Vivát Bacchus énekegyüttes produkciója is gondoskodik. Mindemellett a nézők arra is felkészülhetnek, hogy egy rendhagyó, interaktív meglepetés is vár rájuk!
A tánc kedvelőinek érdemes figyelemmel kísérniük a megmérettetés weboldalát , ahol naprakészen értesülhetnek az eseménnyel kapcsolatos fontos tudnivalókról.
Forrás: Fordan Tánccentrum
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Felborult egy kishajó a Dunán, egy...
- Jövő keddtől módosított menetrend...
- Elindult a virágzás, munkába állt 20...
- Húsvét mindkét napján felkereshető a...
- Felföldi László: húsvétkor történt...
- Még két napig várják az Ifjú...
- Ezek a csapatok mérkőznek a Baranya...
- Szörnyű tragédia történt Baranyában:...
- Csillagesőt, sőt, tűzgömböket is...
- Sínekre tett kanapé és hűtőgép miatt...