Szexért cserébe adta a drogot egy most elfogott baranyai díler - Videó!
2025. február 13. csütörtök 11:58
![Szexért cserébe adta a drogot egy most elfogott baranyai díler - Videó! Szexért cserébe adta a drogot egy most elfogott baranyai díler - Videó!](https://static.pecsiujsag.hu/news/pecs/133117_20250213115733_20250213115733.jpg)
A járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki új pszichoaktív anyaggal kereskedett.
A szigetvári nyomozók a Mecsek Közterületi Támogató Alosztály munkatársaival február 7-én fogtak el egy 40 éves baksai férfit, miután felmerült a gyanú, hogy lopott holmikat rejteget.
Amit ott találtak, az azonban messze túlmutatott néhány eltűnt tárgyon. A kutatás során nemcsak különféle droggyanús anyagok és növények kerültek elő, hanem az is világossá vált, hogy a férfi a kábítószereket szexuális szolgáltatásokért cserébe adta tovább több nőnek.
A férfit őrizetbe vették, és ellene új pszichoaktív anyaggal visszaélés miatt indult eljárás a Szigetvári Rendőrkapitányságon. A nyomozók kezdeményezték a letartóztatását is, amelyet a járásbíróság február 9-én elrendelt.
Az elfogás során egy 18 éves mindszentgodisai nő is a helyszínen tartózkodott, akit előállítottak. A nála alkalmazott gyorsteszt THC-ra pozitív lett, így kábítószer birtoklása miatt kihallgatták.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szexért cserébe adta a drogot egy...
- Két autó ütközött Pécsett, mentők is...
- Elhunyt Dunai János, a pécsi...
- Elfogadták Pécs idei költségvetését,...
- Két embert gázoltak el szándékosan...
- Egyetemistákkal találkozott Felföldi...
- Brutál bírságot kapott a Lidl a...
- Hamarosan postán érkeznek a nyugdíjas...
- Pályázatot írtak ki új alkotások...
- Várhatóan tovább csökken a...